تبلیغات
دانشجوی سبز - رهایی کودک ربوده شده پس از 16 سال


R رهایی کودک ربوده شده پس از 16 سال

چهارشنبه 29 شهریور 1391

رهایی کودک ربوده شده پس از 16 سال
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان از رهایی کودک ربوده شده پس از 16 سال خبر داد.
به گزارش کرنا، مهدی بخشی گفت: در سال 1375 یک کودک 11 روزه در زرند توسط یک زوج افغان که به عنوان کارگر برای خانواده‌ی این کودک کار می‌کردند، ربوده شد.
وی افزود: تلاش‌های والدین این کودک برای پیدا کردن او به جایی نرسید تا سرانجام پس از گذشت 16 سال و کشف سرنخی از حضور خانواده‌ی رباینده‌ی کودک در سیرجان، دادستان زرند با صدور نیابت قضایی، پرونده را به سیرجان ارجاع داد.
بخشی ادامه داد: ماموران پلیس پس از کشف محل زندگی کودک‌ربایان در حوالی «یحیی‌آباد» سیرجان، طی اقدامی ضربتی وارد منزل شدند و ربایندگان را دستگیر کردند.
وی خاطرنشان کرد: برای اثبات ادعای محکمه پسند خانواده‌ی اهل زرند، آزمایش DNA از جوان 16 ساله و والدین او گرفته و به آزمایشگاه اصفهان جهت بررسی ارسال شده است.
وی تصریح کرد: خانواده‌ای افغان بچه‌دار نمی‌شدند و انگیزه‌ی آن‌ها از این کودک‌ربایی نداشتن بچه بوده است که پس از ربودن «نعیم» به افغانستان فرار کردند و پس از شش سال به سیرجان مهاجرت نمودند.
بخشی افزود: «نعیم» به علت 16 سال زندگی در یک خانواده‌ی افغان و بی‌اطلاعی از گذشته‌ی خود، هنوز آمادگی روانی برای پذیرش و زندگی کنار خانواده‌ی اصلی خود را پیدا نکرده است

نوشته شده در چهارشنبه 29 شهریور 1391 و 05:51 ب.ظ توسط بهنام

ویرایش شده در [EditFullDate] و -

نظر ها ()


V مطالب قبلی


 
حقوق این وبلاگ محفوظ است و هرگونه كپی برداری از آن با ذكر منبع بلامانع است

All Rights Reserved 2005-2006 © behnam20.MihanBlog.Com

Best Resolution : 1024 X 768

   embed src="http://www.clocklink.com/clocks/0005-Red.swf?TimeZone=GMT0330" width="150" height="150" wmode="transparent" type ="application/x-shockwave-flash"> کدهای جاوا اسکریپت