تبلیغات
دانشجوی سبز - برخورد جنجالی با بدحجابی و دستگیری یک بازیگر زن در برج میلاد


R برخورد جنجالی با بدحجابی و دستگیری یک بازیگر زن در برج میلاد

یکشنبه 28 خرداد 1391

برخورد جنجالی با بدحجابی و دستگیری یک بازیگر زن در برج میلاد


نخستین شب کنسرت مازیار فلاحی در برج میلاد با استقرار گشت ارشاد همراه شد و با جنجال و حاشیه فراوان به پایان رسید. مهر گزارش داد، حضور ون های گشت ارشاد فضای کنسرت فلاحی را تا حدودی تحت الشعاع قرار داد. طبق مشاهدات میدانی ماموران نیروی انتظامی پس از تذکر، تعدادی از افرادی که با پوشش نامناسب به این محل آمده بودند را با ون های گشت ارشاد به کلانتری منتقل کردند.

این حرکت نیروی انتظامی با واکنش برخی از حاضران روبرو شد. اما با برخورد نیروهای گشت ارشاد هیچ تنش و درگیری گزارش نشده است. در کنار مدعوین کنسرت مازیار فلاحی برخی از بازدید کنندگان برج میلاد هم با برخورد گشت ارشاد مواجه شدند. این حضور گشت ارشاد برای اولین بار در چنین مراسمی به صحبتهای معاون اجتماعی نیروی انتظامی سردار کارگر روز گذشته در مراسم افتتاح انجمن سینمای پلیس برمی گردد که تاکید داشتند، مراسم و جشن های هنرمندان که بر مبنای ارزشها نباشد، همانند جشنواره غذا تعطیل می شود.

در همین رابطه خبرگزاری مهر حتی از بازداشت یک بازیگر مشهور زن در طرح برخورد با بدحجابی خبر داد. "ل. الف"، بازیگر معروف سینما، تئاتر و تلویزیون به اتهام بدحجابی در ورودی سالن همایش‌های برج میلاد توسط پلیس امنیت اخلاقی تهران بزرگ دستگیر شد. جانشین فرماندهی نیروی انتظامی خبر دستگیری ل.الف، را تایید كرد و گفت: پلیس اجازه برپایی مراسم و یا نمایشگاه‌هایی كه در آن حجاب و عفاف رعایت نشود را نمی‌دهد.
نوشته شده در یکشنبه 28 خرداد 1391 و 07:54 ب.ظ توسط بهنام

ویرایش شده در [EditFullDate] و -

نظر ها ()


V مطالب قبلی


 
حقوق این وبلاگ محفوظ است و هرگونه كپی برداری از آن با ذكر منبع بلامانع است

All Rights Reserved 2005-2006 © behnam20.MihanBlog.Com

Best Resolution : 1024 X 768

   embed src="http://www.clocklink.com/clocks/0005-Red.swf?TimeZone=GMT0330" width="150" height="150" wmode="transparent" type ="application/x-shockwave-flash"> کدهای جاوا اسکریپت