تبلیغات
دانشجوی سبز - "ابوموسی" مركز استان خلیج فارس


R "ابوموسی" مركز استان خلیج فارس

دوشنبه 4 اردیبهشت 1391

 


اسماعیلی به جام جم آنلاین خبر داد:
"ابوموسی" مركز استان خلیج فارس
نماینده گرمی و دشت مغان گفت: برخی از نمایندگان در صدد هستند با تهیه طرحی استان توریستی فرهنگی خلیج فارس تشكیل و به مجموعه 30 استان كشور اضافه شود.

ولی اسماعیلی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار جام جم آنلاین گفت: نمایندگان مجلس تصمیم دارند طرح تشكیل استان توریستی فرهنگی خلیج فارس را فردا تقدیم هیات رییسه مجلس كنند.

وی افزود: براساس این طرح، جزیره «ابوموسی» به «بوموسی» تغییر نام خواهد یافت و مركز این استان می شود.

اسماعیلی با بیان اینكه جزایر قشم، كیش از شهرهای این استان خواهند بود، اظهار داشت: همچنین بنادر لاوان، لنگه، سیری، جزایر تنب بزرگ و تنب كوچك نیز از دیگر شهرهای این استان خواهند بود.

وی تصریح كرد: در صورت تشكیل این استان و تایید این مصوبه در مجلس هنگامی كه هواپیماهای كشورهای خارجی بخواهند از آسمان این استان عبور كنند باید نام «خلیج فارس» را به عنوان كلمه عبور ذكر كنند.

عضو هیات رییسه فراكسیون اصولگرایان مجلس خاطرنشان كرد: تشكیل این استان در آستانه روز ملی «خلیج فارس» كلید خورد و هدف از این اقدام زنده نگهداشتن نام «خلیج فارس» و تاكید بر این نام در عرصه بین المللی است.

نوشته شده در دوشنبه 4 اردیبهشت 1391 و 08:12 ب.ظ توسط بهنام

ویرایش شده در [EditFullDate] و -

نظر ها ()


V مطالب قبلی


 
حقوق این وبلاگ محفوظ است و هرگونه كپی برداری از آن با ذكر منبع بلامانع است

All Rights Reserved 2005-2006 © behnam20.MihanBlog.Com

Best Resolution : 1024 X 768

   embed src="http://www.clocklink.com/clocks/0005-Red.swf?TimeZone=GMT0330" width="150" height="150" wmode="transparent" type ="application/x-shockwave-flash"> کدهای جاوا اسکریپت