تبلیغات
دانشجوی سبز - وام ازدواج به 3 میلیون تومان افزایش یافت


R وام ازدواج به 3 میلیون تومان افزایش یافت

چهارشنبه 27 مهر 1390

بهمنی:

وام ازدواج به 3 میلیون تومان افزایش یافت


با تصمیم شورا پول وام قرض الحسنه ازدواج از 2 و نیم میلیون تومان به 3 میلیون تومان و جمعا از 5 میلیون به 6 میلیون تومان برای هر زوج افزایش یافت

به گزارش سرویس اقتصادی برنا، با تصمیم خوب شورا پول و اعتبار وام قرض الحسنه ازدواج از 2 و نیم میلیون تومان به 3 میلیون تومان و جمعا از 5 میلیون به 6 میلیون تومان برای هر زوج افزایش یافت، بر اساس مصوبه دیگر شورا بانکها باید تسهیلات کمتر از 10 میلیون تومان صرفا با یک ضامن معتبر در اختیار متقاضیان قرار دهند.

رئیس کل بانک مرکزی از افزایش نرخ سود اوراق مشارکت تا 17 درصد خبر داد.

"محمود بهمنی" پس از پایان جلسه دیشب شورای پول و اعتبار گفت: انتشار اوراق مشارکت که با نرخ 15 و نیم درصد بود مصوب شد که با نرخ 17 درصد منتشر شود و خود بانکها ، بورس و فرابورس نیز بتوانند این اوراق را خریداری کنند.

وی افزود: نرخ سود گواهی سپرده عام که بانکها منتشر می کردند با یک درصد بیشتر از نرخ های معمول منتشر می شود و بانکها می توانند این را در اختیار مردم قرار دهند.
 
رئیس کل بانک مرکزی گفت : با تصمیم خوب شورا وام قرض الحسنه ازدواج از 2 و نیم میلیون تومان به 3 میلیون تومان و جمعا از 5 میلیون به 6 میلیون تومان برای هر زوج افزایش یافت .

بهمنی گفت : بر اساس مصوبه دیگر شورا بانکها باید تسهیلات کمتر از 10 میلیون تومان صرفا با یک ضامن معتبر در اختیار متقاضیان قرار دهند . 

ضامن معتبر لزوما کارمند نیست

رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه ضامن معتبر لزوما کارمند نیست، گفت : تسهیلات اعطایی به آزادگان، جانبازان و خانواده های شهدا با نرخ سود 7 درصد پرداخت خواهد شد و مابه التفاوت سود را دولت پرداخت خواهد کرد.

وی گفت : وام مسکن اعضای هیئت علمی دانشگاهها برای خرید تا 35 میلیون تومان و برای احداث تا 45 میلیون تومان افزایش یافت.

بهمنی تاکید کرد: دستور العمل ال سی های داخلی نیز تغییر یافت و شرایطی بر ان حاکم شد که جلوی هر گونه سوء استفاده از ان گرفته شود و قرار شد برای 6 ماه دستورالعمل بهتری برای ان تهیه کنیم تا بتوانیم از ال سی ها به نحو مطلوب تری برای بخش های مختلف استفاده کنیم.
 
وی گفت: بر اساس مصوبه امشب شورای پول و اعتبار قرار شد منابع قرض الحسنه در استانها که بانکها موسسات مالی و اعتباری و غیر بانکی و صندوق های قرض الحسنه جمع می کنند حتما در همان استان مصرف شود و مناطق محروم بتوانند از این امکانات استفاده کنند.

رئیس کل بانک مرکزی گفت: در خصوص زندانیان معسر و کسانی که به دلایل مختلف بدون تقصیر مثل نفقه یا موارد خاص مشکلی برایشان پیش امده و در زندان بودند تصمیم گرفتیم تا 60 میلیون ریال وام قرض الحسنه برای رهایی به انها پرداخت کنیم .

نوشته شده در چهارشنبه 27 مهر 1390 و 04:54 ب.ظ توسط بهنام

ویرایش شده در [EditFullDate] و -

نظر ها ()


V مطالب قبلی


 
حقوق این وبلاگ محفوظ است و هرگونه كپی برداری از آن با ذكر منبع بلامانع است

All Rights Reserved 2005-2006 © behnam20.MihanBlog.Com

Best Resolution : 1024 X 768

   embed src="http://www.clocklink.com/clocks/0005-Red.swf?TimeZone=GMT0330" width="150" height="150" wmode="transparent" type ="application/x-shockwave-flash"> کدهای جاوا اسکریپت