تبلیغات
دانشجوی سبز - القاعده به احمدی‌نژاد نامه نوشت


R القاعده به احمدی‌نژاد نامه نوشت

چهارشنبه 6 مهر 1390

با انتقاد از مواضع ایران در‌خصوص‌11 سپتامبر
القاعده به احمدی‌نژاد نامه نوشت
جام جم آنلاین: شبکه تروریستی القاعده در پیامی به محمود احمدی نژاد رئیس جمهور ایران خواستار پایان تئوری های او در خصوص حوادث یازدهم سپتامبر شد.

به گزارش ایران دیپلماتیک، القاعده خود را مسئوول مستقیم حوادث تروریستی یازدهم سپتامبر می داند و این در حالی است که رئیس جمهور در سخنرانی دو سال گذشته خود در مجمع عمومی سازمان ملل خواستار نحقیقات درباره نقش سازمان های اطلاعاتی و امنیتی آمریکا در این حوادث شده است.

در آخرین بیانیه منتشر شده توسط القاعده که به زبان انگلیسی هم هست، تئوری انجام حملات یازده سپتامبر توسط دولت آمریکا مسخره عنوان شده است. در بیانیه القاعده پرسیده شده چرا ایران با وجود همه مدارک و اسناد و شواهد همچنان بر این باور (دخالت دولت آمریکا در یازدهم سپتامبر) تاکید می کند؟

القاعده در بیانیه خود می افزاید: القاعده به دلیل نفوذ خود در قلوب هزاران مسلمان برای ایران یک رقیب محسوب می شود و برای ایران چه کاری می تواند بهتر از بی اعتبار جلوه دادن حوادث یازدهم سپتامبر باشد. بیانیه القاعده در ادامه به آخرین دستنوشته اسامه بن لادن رهبر القاعده پیش از ترور اشاره می کند که در آن از اعضای القاعده خواسته هیچ وقت اجازه ندهند آمریکا در نظرشان بزرگ جلوه کند.

نوشته شده در چهارشنبه 6 مهر 1390 و 01:36 ب.ظ توسط بهنام

ویرایش شده در [EditFullDate] و -

نظر ها ()


V مطالب قبلی


 
حقوق این وبلاگ محفوظ است و هرگونه كپی برداری از آن با ذكر منبع بلامانع است

All Rights Reserved 2005-2006 © behnam20.MihanBlog.Com

Best Resolution : 1024 X 768

   embed src="http://www.clocklink.com/clocks/0005-Red.swf?TimeZone=GMT0330" width="150" height="150" wmode="transparent" type ="application/x-shockwave-flash"> کدهای جاوا اسکریپت