تبلیغات
دانشجوی سبز - هواپیما هنگام نشستن از ناحیه چرخ جلو دچار سانحه شد


R هواپیما هنگام نشستن از ناحیه چرخ جلو دچار سانحه شد

دوشنبه 14 شهریور 1390

هواپیما هنگام نشستن از ناحیه چرخ جلو دچار سانحه شد
11مجروح در فرود نامناسب هواپیما در فردوگاه مشهد
جام جم آنلاین: رییس مركز حوادث و فوریت‌های پزشكی مشهد با اعلام خبر فرود نامناسب یك فروند هواپیمای ایرباس در فرودگاه مشهد گفت: یازده مسافر در این حادثه مجروح شدند.

دكتررضا وفایی‌نژاد در گفتگو با ایسنا، با بیان اینكه امدادگران اورژانس مشهد در ساعت 2 دقیقه بامداد در جریان وقوع حادثه‌ای در فرودگاه مشهد قرار گرفتند، گفت: امدادگران با حضوردر صحنه حادثه دریافتند یك فروند هواپیمای ایرباس به مقصد مشهد به دلیل فرود نامناسب دچار سانحه شده و در این میان تعدادی از مسافران این هواپیما دچار سانحه و مصدومیت شدند.

وی با بیان اینكه فرودگاه مشهد دارای درمانگاه مجهزی است، گفت: امدادگران اورژانس هشت نفر از مصدومان این حادثه را به صورت سرپایی و در محل مورد مداوا كرده و سه تن از مصدومان این حادثه را نیز به بیمارستان منتقل كردند.

وفایی‌نژاد گفت: یك تن از این مصدومان از ناحیه لگن دچار صدماتی شده و دو تن دیگر از این مصدومان به علت استرس ناشی از فرود نامناسب دچار مشكلات تنفسی و قلبی شده بودند.

به گفته رییس مركز حوادث و فوریت‌های پزشكی مشهد و بر اساس گفته‌های حاضران در محل حادثه این هواپیما در هنگام نشستن از ناحیه چرخ جلو دچار سانحه شده است.


نوشته شده در دوشنبه 14 شهریور 1390 و 01:40 ب.ظ توسط بهنام

ویرایش شده در [EditFullDate] و -

نظر ها ()


V مطالب قبلی


 
حقوق این وبلاگ محفوظ است و هرگونه كپی برداری از آن با ذكر منبع بلامانع است

All Rights Reserved 2005-2006 © behnam20.MihanBlog.Com

Best Resolution : 1024 X 768

   embed src="http://www.clocklink.com/clocks/0005-Red.swf?TimeZone=GMT0330" width="150" height="150" wmode="transparent" type ="application/x-shockwave-flash"> کدهای جاوا اسکریپت