تبلیغات
دانشجوی سبز - جریمه30میلیونی ‌مایلی‌كهن ‌و فتح‌الله‌زاده


R جریمه30میلیونی ‌مایلی‌كهن ‌و فتح‌الله‌زاده

شنبه 22 مرداد 1390

حجت الاسلام علیپور احتمال داد:
جریمه30میلیونی ‌مایلی‌كهن ‌و فتح‌الله‌زاده
 دبیر هیئت رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال از بررسی مصاحبه جنجالی مدیر فنی پرسپولیس و سرپرست باشگاه استقلال در این هیئت خبر داد و گفت: احتمال جریمه 30 میلیون تومانی با شدت و ضعف برای هر دو نفر وجود دارد.

حجت الاسلام علیرضا علیپور در گفتگو با فارس، در مورد جدال لفظی محمد مایلی كهن و علی فتح الله زاده در برنامه زنده تلویزیونی عنوان كرد: كار هیچ كدام از این دو نفر را تایید نمی‌كنیم به ویژه اینكه این اتفاق در ماه مبارك رمضان رخ داده است. انجام كار زیبا همیشه زیبا است و اگر از سوی بزرگان انجام شود زیباتر است و در صورت انجام كار بد از سوی آنها این عمل بدتر جلوه می‌كند.

وی افزود: بر اساس بند یك ماده یك آئین نامه رابطه باشگاه‌ها و سازمان لیگ حرفه‌ای اظهار نظر انتقادی اشخاص حقیقی و حقوقی اهالی مرتبط با فوتبال حتی علیه یكدیگر تخلف محسوب می‌شود و مایلی كهن و فتح الله زاده قطعا مرتكب تخلف شده‌اند. امروز پرونده این دو نفر را به كمیته انضباطی ارسال می‌كنیم و پس از آن نیز در هیئت رسیدگی به تخلفات به طور ویژه به این مسئله رسیدگی خواهیم كرد.

دبیر هیئت رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال در مورد اینكه جریمه این دو چه خواهد بود، گفت: احتمال جریمه 30 میلیون تومانی با شدت و ضعف برای هر دو نفر وجود دارد. باید پرونده به طور دقیق بررسی شود. ضمن اینكه از رسانه‌ ملی هم انتقاد داریم كه در ماه مبارك رمضان چنین برنامه‌های را تولید می‌كند. همان‌طور كه دیه در ماه‌های حرام دو برابر است انجام تخلفات اخلاقی در ماه مبارك رمضان جریمه‌ دو برابری دارد.

حجت الاسلام علیپور تاكید كرد: من شنیده‌ام شفیع در جای عنوان كرده ما می‌خواستیم نشان دهیم كه اگر بخواهیم می‌توانیم جنجالی‌تر از 90 باشیم. این كار درست نیست. اهالی فوتبال باید عاقل باشند و تحریك نشوند ضمن اینكه مایلی كهن از ساعت 9:50 منتظر ارتباط با برنامه ورزش و مردم بود و در واقع گرفتار بازی رسانه‌ای شده است زیرا در ساعت 11:50 با او صحبت كرده‌اند.


نوشته شده در شنبه 22 مرداد 1390 و 07:26 ب.ظ توسط بهنام

ویرایش شده در [EditFullDate] و -

نظر ها ()


V مطالب قبلی


 
حقوق این وبلاگ محفوظ است و هرگونه كپی برداری از آن با ذكر منبع بلامانع است

All Rights Reserved 2005-2006 © behnam20.MihanBlog.Com

Best Resolution : 1024 X 768

   embed src="http://www.clocklink.com/clocks/0005-Red.swf?TimeZone=GMT0330" width="150" height="150" wmode="transparent" type ="application/x-shockwave-flash"> کدهای جاوا اسکریپت